جاذبه های گردشگری در لبنان قسمت دوم

جاذبه های گردشگری در لبنان

 لبنان یک کشور مستقل کوچک است که در حوزه دریای مدیترانه واقع شده است، در میان برخی از کشورهای تاثیرگذار کشورهای خاورمیانه است. این شهر دارای میراث غنی با تنوع فرهنگی و قومی است. این کشورشهرت مالی و تجاری زیادی را در میان کشورهای عربی ایجاد کرده است. بیروت، همچنین به عنوان پاریس خاورمیانه شناخته می شود، پایتخت و بزرگترین شهر کشور لبنان است. اقتصاد پایدار لبنان به طور عمده به کشاورزی، تجارت و زیرساختهای آن بستگی دارد. علاوه بر این، به عنوان یک مقصد تعطیلات خیره کننده است. تفریحات شبانه، سنت های فرهنگی، استراحتگاه های اسکی کوهستانی و مکان هایی تاریخی، ارائه یک ماجراجویی فراموش نشدنی برای گردشگران در لبنان می دهد . برای سفر به لبنان نیاز هست جاذبه های گردشگری این کشور را کامل بشناسید.

1-بیبلوس

بیبلوس اگر نه از قدیمی‌ترین،  یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان است که هیچگاه خالی از سکنه نشده است. در این شهر، مناطق دیدنی باستانی، بندری دنج و زیبا و رستوران‌هایی با غذاهای خوشمزه خواهید یافت.اگر به بیبلوس سفر کردید، غذا خوردن در رستوران باب المینا با نمایی زیبا از بندر این شهر را از دست ندهید، زیرا آرامش خاصی بر وجودتان طنین‌انداز خواهد شد

سفر به لبنان

2- فارایا

تفرجگاه مزار درست در بالای روستای فارایا واقع‌شده است. پیست اسکی این تفرجگاه در ارتفاع ۲۴۶۵ متری از سطح دریا قرار گرفته و امکاناتی مدرن و هتلی بین‌قاره‌ای در کنار آن دارد. این پیست دارای شیب جالب توجه ۴۲ درجه است. برای سفر به این پیست، حدود ۴۰ دقیقه از بیروت رانندگی با اتومبیل زمان  لازم است. در نزدیکی روستای فارایا روستای فقرا واقع شده که ویرانه‌های باستانی از یک معبد فنیقی و یک برج رومی را درخود جای داده است. پس از این روستا نیز پلی طبیعی از فرسایش خاک توسط باد به وجود آمده، که طول آن ۳۸ متر است و باور طبیعی بودن آن به سختی به ذهن خطور می‌کند.

سفر به لبنان

3- طیرسور

بازدید از این منطقه، ویرانه‌های باستانی فنقی‌ها، پیست اسب‌دوانی رومیان باستان و گورستان‌های قدیمی را از دست ندهید. این منطقه نیز در سال ۱۹۸۴ به فهرست میراث جهانی یونسکو افزوده شد.

سفر به لبنان

برای سفر به لبنان با آژانس هواپیمایی آزاد گشت در ارتباط باشید.

در صورت عدم مشاهده هتل یا تور مد نظرتان و افزایش یا کاهش تعداد شبهای اقامت با کارشناسان فروش آزاد گشت تماس حاصل فرمایید. 02188651820

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
باز کردن چت
نیاز به کمک دارید؟
سلام👋
چگونه می توانم کمکتون کنم؟